KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13442055

nr 1344 2055

Sinikka Hautamäki

(f. 1946), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 2007. Motivet: 22x18cm

Sinikka Hautamäki, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:25:45

Sinikka Hautamäki

Läs mer om Sinikka Hautamäki